’77 rocznica masowych deportacji Polaków na Sybir

Możliwość komentowania ’77 rocznica masowych deportacji Polaków na Sybir została wyłączona

Stowarzyszenie Przyjaciół Polskich Weteranów Kolo nr 451 zaprasza Wszystkich na uroczyste spotkanie z okazji ’77 rocznicy masowych deportacji Polaków na Sybir.

Spotkanie odbędzie się 12 lutego i rozpocznie się o godzinie 11.15 Mszą Świętą w Kościele Parafialnym, następnie o godzinie 12:30 uczestnicy przeniosą się do sali POK-u.

Cena biletu – £8.
Bilety można zakupić w sali Św. Brata Alberta lub pod numerem 01274270307.

Zapraszamy wszystkich.

Obiad Sybiraków