Petycja

Petycja

Petycja

Możliwość komentowania Petycja została wyłączona

Drodzy Rodzice i Opiekunowie
Przepraszamy Państwa za chaos informacyjny i stan dezorientacji, w jaki zostaliście Państwo wprowadzeni. W piątek wysłaliśmy do Państwa email, w którym poinformowaliśmy Państwa o decyzji Rady Administracyjnej.  Już w piątek wieczorem jeden z rodziców poinformował nas, że Ksiądz Proboszcz wypowiedział nam umowę, ale uznaliśmy to za kłamstwo, ponieważ po pierwsze – jeśliby była taka decyzja, to Zarząd Szkoły byłby poinformowany przecież jako pierwszy, po drugie – nie taka była decyzja Księdza Proboszcza i Rady Administracyjnej na spotkaniu w sobotę 25.05.2019r.
W sobotę doznaliśmy szoku, gdy przeczytaliśmy email od Księdza Proboszcza, w którym poinformował nas, że wraz z Prezesem Parafii podjął decyzję o wymówieniu szkole umowy z dniem 13.07.2019r. Nie wiemy, co spowodowało zmianę decyzji i jakie są powody, że Ksiądz zerwał umowę z Polską Szkołą, ponieważ nie otrzymaliśmy wypowiedzenia na piśmie. Członkowie Rady Administracyjnej, również nie wiedzieli nic o zmianie decyzji.
Prosimy o podpisy pod petycją o zmianę decyzji w sprawie wymówienia umowy najmu Polskiej Szkole.

PETYCJA

Zarząd Szkoły

Kontakt ze Szkołą

dyrektor@polskaszkolabradford.pl
prezes@polskaszkolabradford.pl

Telefon - 07405 766815

Social Media

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top