Wracamy do szkoły po feriach

Wracamy do szkoły po feriach

Wracamy do szkoły po feriach

Możliwość komentowania Wracamy do szkoły po feriach została wyłączona

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

W najbliższą sobotę 08.06.19 wracamy do szkoły po przerwie. Z okazji Dnia Dziecka przewidujemy niespodziankę dla naszych uczniów. Nie możemy zagwarantować Państwu, że wszyscy nauczyciele będą w pracy, ponieważ po mimo kilkukrotnej próby kontaktu, nie mamy odpowiedzi. Zauważyliśmy, natomiast, że podszywając się pod naszą szkołę utworzyli nową wirtualną placówkę. Powodzenia! Uczciwa konkurencja nie jest zła, ale podszywanie się i plagiat jest nieprofesjonalne. Przykre, że to nie uczeń jest najważniejszy, ale własne wyimaginowane dążenia do celu.
Potwierdzamy, że szkoła dostała wymówienie najmu, ale to nic nie zmienia, ponieważ napisaliśmy odwołanie. Czekamy na oficjalne ogłoszenie przetargu przez Księdza na wynajem lokalu, gdyż obecnie o tym fakcie informują osoby podszywające się pod szkołę, co świadczy o kolejnym przekazywaniu błędnych informacji. Zbieramy również podpisy pod petycją – za wszystkie Państwu dziękujemy. Polska Szkoła Sobotnia w Bradford od września kontynuuje swoją działalność jeśli nie w POK-u i to w nowej atrakcyjnej siedzibie. Zapraszamy do zapisów nowych uczniów.
Przy okazji pragniemy sprostować, ponieważ otrzymaliśmy informacje, że podobno nie rozliczyliśmy się z grantów za rok 2018, o tuż proszę Państwa grant, który otrzymaliśmy za rachunki 2018 roku wpłynął na konto szkoły w styczniu 2019, tak więc będzie ujęty w sprawozdaniu finansowym za rok 2019. Po raz kolejny zostali Państwo wprowadzeni w błąd przez grupę, która od dłuższego czasu próbuje przejąć szkołę, niestety te pragnienia doprowadziły do zniszczenia płynności finansowej, atmosfery, a także podziałów a to w konsekwencji najbardziej odbija się na uczniach.

Zarząd PSS w Bradford

Kontakt ze Szkołą

dyrektor@polskaszkolabradford.pl
prezes@polskaszkolabradford.pl

Telefon - 07405 766815

Social Media

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top