Możliwość komentowania Komunikat została wyłączona

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Prosimy o dokładne czytanie ogłoszeń, ponieważ ktoś podszywa się pod Polską Szkołę Sobotnią w Bradford im. św. Stanisława Kostki.

Ponadto informujemy, iż szkoła nie ponosi odpowiedzialności za wpłaty dokonywane przez rodziców osobom do tego nieupoważnionym.
Wpłaty za szkołę należy uiszczać bezpośrednio na konto szkoły (38616947 sort-code: 56-00-36 zgodnie z informacją na stronie szkoły: http://polskaszkolabradford.pl/oplaty-za-szkole/) lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy do zapisów na rok szkolny 2019/20. Dzieci można zapisywać w sobotę w godzinach pracy szkoły tj. 10:00 15:00.

Przypominamy – jutro upływa termin płatności za I semestr 2019/20.

Zarząd PSS w Bradford

Kontakt ze Szkołą