Dzień Dziecka dla Uczniów

Dzień Dziecka dla Uczniów

Dzień Dziecka dla Uczniów

Możliwość komentowania Dzień Dziecka dla Uczniów została wyłączona

 

Dzisiaj przy pomocy Rodziców, Nauczycieli i Zarządu przygotowany został dla naszych uczniów – Dzień Dziecka. Dzień pełen wrażeń i atrakcji. Dzisiejszy dzień był sprawdzianem z wiedzy o Polsce i geografii polski, polskich baśniach, wierszach i lekturach szkolnych, a także dzieci miały okazję wziąć udział się w konkurencjach sprawnościowych.

Każda klasa i każdy uczeń mógł wykazać się zdobytą wiedzą i pracą zespołową.

Pytania w konkursach były bardzo łatwe dla najstarszych uczniów, lecz trudne bądź też nawet bardzo trudne dla naszych najmłodszych podopiecznych. Dzieci wykazały się dużą zawziętością i dzielnie walczyły do końca by ich klasa wygrała w wybranej konkurencji.

Po ciężkich bojach umysłowych, dzieci brały udział w zawodach sprawnościowych. Największych wrażeń i emocji było przy rzucaniu piłką do celu. Tak prosta konkurencja okazała się ogromnym wyzwaniem, gdyż oddalony o kilka kroków cel nie był łatwym zadaniem i wiele razy piłka przeleciała nad lub też obok.

Odwiedziła Nas także autorka książek dla dzieci i młodzieży Pani Agnieszka Szczepańska, która tym razem wraz z dziećmi przygotowali kontynuacje przygód głównych bohaterów książek – Patki i Pepe – w formie komiksu. Każdy mógł pobudzić swoją wyobraźnię i przenieść to na papier. Powstały piękne kolorowe komiksy i pełne bardzo ciekawych niekiedy nawet niebezpiecznych przygód.

 

 

Kontakt ze Szkołą

dyrektor@polskaszkolabradford.pl
prezes@polskaszkolabradford.pl

Telefon - 07405 766815

Social Media

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top