Klasy 0a i b, lekcja 09.09.2017

Klasy 0a i b, lekcja 09.09.2017

Klasy 0a i b, lekcja 09.09.2017

Możliwość komentowania Klasy 0a i b, lekcja 09.09.2017 została wyłączona

Wychowawca klas: mgr Luiza Cichewicz

 

Pierwszy dzień Nowego Roku Szkolnego 2017/2018 w Polskiej Sobotniej Szkole w Bradford tj 09.09.2017 roku rozpoczęliśmy od Apelu na którym poznaliśmy wszystkich pracowników szkoły tj. Dyrekcję, Zarząd oraz całe Grono Pedagogiczne itd. Po Apelu wszystkie dzieci wraz ze swoimi nauczycielami udały się do swoich klas.

W klasach przedstawiliśmy się sobie wszyscy i Pani i dzieci. Każdy powiedział o sobie kilka zdań. Następnie Pani Luiza pokazała nam książkę z którą będziemy w tym roku pracować. Opowiedziała krótko czego będziemy się w tym roku uczyć. Następnie rozmawialiśmy o wakacjach. Kto gdzie i jak spędził wakacje. Robiliśmy rysunki na ten temat a następnie każdy z nas omawiał swój rysunek po kolei. 

Na drugiej części zajęć po przerwie pracowaliśmy już z podręcznikiem. Naszym tematem był Pierwszy dzień w szkole. Budowaliśmy odpowiednie słownictwo. Robiliśmy ćwiczenia w naszych książkach. Nazywaliśmy przedmioty szkole oraz dzieliliśmy je na sylaby. Wszyscy razem z Panią musieliśmy je wyklaskiwać. Śpiewaliśmy piosenkę o szkole. Ćwiczyliśmy rękę rysując szlaczki. Ogólnie bardzo fajny był nasz pierwszy dzień w Polskiej Sobotniej Szkole. Mamy nawet zadaną już pierwszą pracę domową,  którą Pani sprawdzi na następnych zajęciach.


Praca domowa:

praca-domowa_A_09.09

 

praca-domowa_09.09.17

 

Kontakt ze Szkołą

dyrektor@polskaszkolabradford.pl
prezes@polskaszkolabradford.pl

Telefon - 07405 766815

Social Media

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top