Klasy 3, lekcja 24.03.2018

Klasy 3, lekcja 24.03.2018

Klasy 3, lekcja 24.03.2018

Możliwość komentowania Klasy 3, lekcja 24.03.2018 została wyłączona

 

Witam!

Ostatnio mówiliśmy o Wielkanocy i o wiośnie. Ćwiczyliśmy układanie zdań. Zaraz po świętach, czyli 14 kwietnia odbędą się dwa konkursy ortograficzne: III etap naszego konkursu szkolnego i I etap konkursu międzyszkolnego, organizowanego przez Polską Szkołę w Manchesterze (tam będzie finał). Do naszego szkolnego dzieci mogą się przygotować i jest to ich zadanie domowe. Mają kartki z wyrazami, gdzie trzeba pokolorować: rz, ż i ó („h” akurat nie występuje), następnie należy stopniowo przepisywać wyrazy do zeszytu. Również 14 kwietnia będę zbierać prace na konkurs o „Żołnierzach Wyklętych”. Mają to być prace plastyczne, dowolna technika, w formacie A4 – dla 9-ciolatków, a dla 10-ciolatków może być to format A4 lub A3. Starsze dzieci mogą też wykonać projekt serii znaczków pocztowych (3-5 znaczków, format A4 do A3). Uczestnicy MUSZĄ mieć pisemną zgodę rodziców/opiekunów. Gotowy formularz będzie w sekretariacie i u mnie w klasie oraz w załączniku w mailu. Przesyłam cały regulamin konkursu, na stronie 9 i 10 znajdują się dwa załączniki do wydrukowania i wypełnienia. I jeszcze jedno : praca nie może być zbiorowa.
Zachęcam do wzięcia udziału w tym konkursie. W ubiegłym roku czworo uczniów z mojej klasy brało udział właśnie w tym konkursie i jedna uczennica zdobyła I nagrodę.
Pozdrawiam i życzę WESOŁYCH ŚWIĄT !

Regulamin (2) V Konkursu Historycznego o Żołnierzach Wyklętych_ostateczny (2)

Kontakt ze Szkołą

dyrektor@polskaszkolabradford.pl
prezes@polskaszkolabradford.pl

Telefon - 07405 766815

Social Media

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top