Wycieczka

Wycieczka

Wycieczka

Możliwość komentowania Wycieczka została wyłączona
Z okazji Dnia Dziecka – 9 czerwca Zarząd Szkoły organizuje wycieczkę do White Scar Cave w Ingleton. Jaskinia znajduje się w Parku Narodowym Yorkshire Dales i jest ona najdłuższą jaskinią dostępną do zwiedzania w UK. Uczniowie będą mieli możliwość zwiedzić podziemny świat, który został ukształtowany przez naturę przez tysiące lat, podziwiać mnóstwo stalaktytów i stalagmitów.W jaskini cały rok panuje temperatura 8 °C, tak więc proszę ,aby uczniowie byli odpowiednio ubrani. Posiadali bluzy lub kurtki.
Koszt wycieczki to £10 od ucznia. Rezerwacji można dokonać w sekretariacie szkoły do soboty 28.04.18. Liczba miejsc ograniczona, w pierwszej kolejności rezerwacji dokonują uczniowie, a jeśli będą wolne miejsca to możemy zabrać również chętnych rodziców. Opłata dla rodziców wynosi £13. Planowany wyjazd o godz.9.00 powrót godz.15.00 -16.00.
Uczniowie, którzy nie jadą na wycieczkę, nie mają zajęć w tym dniu.
 

Kontakt ze Szkołą

dyrektor@polskaszkolabradford.pl
prezes@polskaszkolabradford.pl

Telefon - 07405 766815

Social Media

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top