Klasy 3, lekcja 28.04.2018

Możliwość komentowania Klasy 3, lekcja 28.04.2018 została wyłączona

Witam!
W najbliższą sobotę odbędzie się test sprawdzający, proszę , żeby każdy zrobił zadanie domowe i przejrzał zeszyt z wiadomościami gramatycznymi.

W niedzielę 6 maja odbędzie się Akademia Trzeciomajowa. Klasy 3-cie mają zaśpiewać „Piosenkę Małego Patrioty” (dobrze, żeby potrenowali w domu).
Dwóch uczniów z 3a występuje w przedstawieniu: Szymon i Mati.

12 maja zapraszam na konsultacje dla Rodziców.
Wycieczkę proponuję przełożyć na 26 maja, ponieważ wcześniej sporo dzieci ma I Komunię.

Zadanie domowe:
Narysować tabelkę na 5 kolumn i wpisać : rzeczowniki , czasowniki, przymiotniki , przysłówki i liczebniki: zdrowy, idę, Polak, pierwszy, gazeta, ósma, piękna, daleko, wolność, prałam, szybko, złoty, dwóch, napisali, zaśpiewasz, pięć, wolno, pies, pięknie, krokus, ciekawe, trzeci, czytają, niskie, czysto.
Przeczytać informacje i ćwiczenia, które są na kartce ze szkoły.

Kontakt ze Szkołą

dyrektor@polskaszkolabradford.pl