A-Level, lekcja 18.11.2017

A-Level, lekcja 18.11.2017

A-Level, lekcja 18.11.2017

Możliwość komentowania A-Level, lekcja 18.11.2017 została wyłączona

 

Ostania sobota upłynęła nam na rozważaniu bardzo ważnych problemów związanych z życiem i dojrzewaniem młodzieży. Do przerwy staraliśmy przygotować się do egzaminu AS analizując artykuły dotyczące cyber przemocy. Obejrzeliśmy fragmenty filmu edukacyjnego “Zaplatani w sieci”. Uczniowie analizowali uczucia osoby nękanej, podawali powody dla których młodzi ludzie popełniają samobójstwa. Pracowaliśmy w grupach starając się wyjaśnić czy portale społecznościowe są zagrożeniem czy dobrodziejstwem naszych czasów.

Po przerwie czytaliśmy artykuł “Szkoła życia, czyli o czym zapomina edukacja?”. Dyskutowaliśmy na temat czy współczesna szkoła odpowiednio przygotowuje młodzież do dorosłego życia.


Zadanie domowe do wyboru.
Napisze rozprawkę na jeden z podanych poniżej tematów egzaminacyjnych:

  1. Portale społecznościowe dobrodziejstwo czy zagrożenie ? Uzasadnij swoje zdanie( co najmniej 200 slow)
  2. Współczesna szkoła nie przegotowuje młodych ludzi do dorosłego życia. Czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Uzasadnij swoje zdanie. Wyraz swoja opinie na temat, czego powinno uczyć się w szkole aby być dobrze przygotowanym do dorosłości?( co najmniej 200 slow) 

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top