BDCF Trust – spotkanie informacyjne

Możliwość komentowania BDCF Trust – spotkanie informacyjne została wyłączona

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat opieki zdrowotnej w Bradford, Airedale and Craven?
Okręgowy zespół opieki zdrowotnej BDCF Trust zaprasza na spotkanie informacyjne, gdzie możesz:

– uzyskać informacje o aktualnych ofertach pracy

• Wziąć udział w ćwiczeniach wzmacniających i poprawiających równowagę
  • Zmierzyć ciśnienie krwi
  • Porozmawiać z pracownikami różnych działów na temat Twoich potrzeb w zakresie opieki zdrowotnej, np. Logopeda, pielęgniarki środowiskowe, pierwsza pomoc i jak użyć defibrylator, oraz kilka innych działów
  • Porozmawiać z członkiem zarządu naszej opieki zdrowotnej o swoich doświadczeniach i jak zostać członkiem naszego Trust jeżeli masz sugestie aby coś zmienić na lepsze.

Kiedy: Środa, 30 stycznia 2019, godz 13.00- 16.00

Gdzie: POK, 17 Edmund Street, Bradford, BD5 0BH

Aby zarezerwować miejsce, zadzwoń pod numer 01274 363430 lub wyślij e-mail na adres ft@bdct.nhs.uk.

ZAPRASZAMY!