Bezpłatne porady prawne w Konsulacie w Manchester

Możliwość komentowania Bezpłatne porady prawne w Konsulacie w Manchester została wyłączona

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że w dniach:

Sobota, 8 grudnia 2018 r. w godz. 10:00-17:00

Niedziela, 9 grudnia 2018 r. w godz. 10:00-15:00

w siedzibie Konsulatu w Manchesterze odbędzie się akcja “Błękitny weekend w Konsulacie” – sesja bezpłatnych porad prawnych radców prawnych specjalizujących się w prawie polskim i brytyjskim.

Porady będą udzielane z zakresu m.in. prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, spraw alimentacyjnych, majątkowych, prawa spadkowego, gospodarczego, emerytur i rent oraz spraw karnych.

Możliwym będzie także spotkanie z konsulami wydziału spraw prawnych i pomocy konsularnej i bezpośrednia rozmowa na tematy z zakresu pomocy konsularnej (np. spraw dziecięcych, deportacyjnych i in.).

Z akcji może skorzystać każdy obywatel polski.

Bardzo prosimy o udostępnienie tej informacji np. rodzicom w szkołach lub innym osobom, z którymi Państwa szkoły albo organizacje się stykają. Powyższe porady to szansa na swobodną, 30-minutową rozmowę i uzyskanie pomocnych informacji, które pozwolą osobom poradzić sobie z niezałatwionymi sprawami i problemami prawnymi w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Szczegóły na temat akcji można znaleźć na stronie internetowej Konsulatu, twitterze i facebooku. W załączeniu przesyłamy plakat i ulotkę informacyjną nt. akcji – w razie potrzeby proszę swobodnie z niej korzystać.

Zgłoszenia osoby powinny kierować e-mailem na adres: manchester.prawny@msz.gov.pl Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń;

Łączę serdeczne pozdrowienia,

Paweł M. Nowak

Wicekonsul

Wydział spraw prawnych i opieki konsularnej