Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne

Możliwość komentowania Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne została wyłączona

Zapraszamy uczniów na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne. Dzieci chcące uczestniczyć w zajęciach dodatkowych muszą zapisać się u wychowawcy swojej  klasy na wybrane przez siebie zajęcia:

1. Szachy w każdą sobotę w godz. 12:30 – 13:30.

2. Kółko teatralne we wtorki w godz. 18:00 – 19:00

3. Tańce w czwartki w godz. 18:00 – 19:00

Ponadto w szkole odbywają się zajęcia karate w każdy czwartek w godz. 18:15 – 20:15 – szczegóły można uzyskać u Sensei-a Jimmiego 07977 557 803