Dzień Dziecka dla Uczniów

Dzień Dziecka dla Uczniów

Dzień Dziecka dla Uczniów

Możliwość komentowania Dzień Dziecka dla Uczniów została wyłączona

 

Dzisiaj przy pomocy Rodziców, Nauczycieli i Zarządu przygotowany został dla naszych uczniów – Dzień Dziecka. Dzień pełen wrażeń i atrakcji. Dzisiejszy dzień był sprawdzianem z wiedzy o Polsce i geografii polski, polskich baśniach, wierszach i lekturach szkolnych, a także dzieci miały okazję wziąć udział się w konkurencjach sprawnościowych.

Każda klasa i każdy uczeń mógł wykazać się zdobytą wiedzą i pracą zespołową.

Pytania w konkursach były bardzo łatwe dla najstarszych uczniów, lecz trudne bądź też nawet bardzo trudne dla naszych najmłodszych podopiecznych. Dzieci wykazały się dużą zawziętością i dzielnie walczyły do końca by ich klasa wygrała w wybranej konkurencji.

Po ciężkich bojach umysłowych, dzieci brały udział w zawodach sprawnościowych. Największych wrażeń i emocji było przy rzucaniu piłką do celu. Tak prosta konkurencja okazała się ogromnym wyzwaniem, gdyż oddalony o kilka kroków cel nie był łatwym zadaniem i wiele razy piłka przeleciała nad lub też obok.

Odwiedziła Nas także autorka książek dla dzieci i młodzieży Pani Agnieszka Szczepańska, która tym razem wraz z dziećmi przygotowali kontynuacje przygód głównych bohaterów książek – Patki i Pepe – w formie komiksu. Każdy mógł pobudzić swoją wyobraźnię i przenieść to na papier. Powstały piękne kolorowe komiksy i pełne bardzo ciekawych niekiedy nawet niebezpiecznych przygód.

 

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top