Możliwość komentowania Dzień Dziecka została wyłączona

Smurfs-The-Lost-Village

Z okazji Dnia Dziecka Zarząd Polskiej Szkoły zaprasza wszystkie dzieci na zorganizowane wyjście do kina, w tym dniu nie ma zajęć lekcyjnych. Zapraszamy dzieci z dwóch zmain lekcyjnych. Dla dzieci młodszych ( do kl. ll włącznie ) przewidziany jest film ,,Smurfs the lost village”, dla klas starszych (od kl.III) film ,,Guardian of the galaxy”. Cena biletów dla dzieci szkolnych to £2.50, dla dzieci z poza szkoły oraz dorosłych wynosi £5.50. W trakcie seansu dzieci będą pod opieka nauczycieli. Zbiórka w kinie ,,Odeon” o godzinie 9.15. Dojazd we własnym zakresie. Zapisy oraz zbiórka pieniędzy w szkole do 17.06.2017. Zapraszamy serdecznie.

Adres kina: Odeon Cinema, Dick Ln, BD3 7AT, Bradford.

guardian-of-the-galaxy