Dzień Rodziny w wykonaniu klas 1a i 1b

Dzień Rodziny w wykonaniu klas 1a i 1b

Dzień Rodziny w wykonaniu klas 1a i 1b

Możliwość komentowania Dzień Rodziny w wykonaniu klas 1a i 1b została wyłączona

 

 

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców.

My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też w dniu 23 czerwca w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, którą obchodziliśmy pod nazwą „Dzień Rodziny”. Uroczystość ta została przygotowana przez uczniów klas I. Przybyłych na nią gości serdecznie powitały uczennice klasy IA i IB. Po ciepłych i wzruszających słowach powitania nadszedł czas na występy pozostałych uczniów. Rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu swoich pociech, a na koniec mieli do wykonania naprawdę ciężkie zadanie, którym było odnalezienie wśród wielu rysunków przedstawiających rodzinę – pracę swojego dziecka. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek w postaci ciasta, ciasteczek i świeżych owoców. Przy poczęstunku mamy wraz z dziećmi spędziły miłe chwile na rozmowach z wychowawcami.
Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i ich rodziców.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top