Formularze rejestracyjne

Możliwość komentowania Formularze rejestracyjne została wyłączona

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

W dniu rozpoczęcia nauki, dzieci otrzymały Formularz Rejestracyjny, które powinny zostać uzupełnione, podpisane i dostarczone do szkoły do soboty, tj. 22.09.2018. Proszę także o dostarczenie Aktu Urodzenia / Skrócony odpis aktu urodzenia i Dowodu Osobistego / Paszportu dziecka.

Dokumenty prosimy przekazać Wychowawcy.

Jeżeli któryś z rodziców nie ma w/w Formularza rejestracyjnego – prosimy przed rozpoczęciem lekcji zgłosić ten fakt Nauczycielowi.