Harmonogram spotkań przed I komunią Św.

Możliwość komentowania Harmonogram spotkań przed I komunią Św. została wyłączona

Harmonogram spotkań przed I komunią św.

28 kwietnia

g.12.30- próba w kościele dla dzieci, które przystępują do Komunii w Bradford. Po próbie spotkanie z rodzicami.

Dzieci, które przystępują do Komunii w Polsce nie mają katechezy.

5 maja

g.11.00- próba w kościele dla dzieci, które przystępują do Komunii w Bradford.

g.12.30- katecheza w szkole dla dzieci (z I, II i III gr.), które przystępują do Komunii w Polsce. Rozdanie zaświadczeń o ukończeniu katechezy

12 maja

g.12.30 – próba w kościele dla dzieci, które przystępują do Komunii w Bradford. Po próbie spotkanie z rodzicami.

18 maja     g.17.00- I SPOWIEDŹ ŚWIĘTA dla dzieci, rodziców i rodzin

20 maja     g.13.00- I KOMUNIA ŚWIĘTA

23 i 25 maja, g.19 Msza św., dzieci przychodzą na Mszę w strojach komunijnych. Zapraszam również dzieci, które miały komunię w Polsce.