II edycja – Mam Talent !!!!

Możliwość komentowania II edycja – Mam Talent !!!! została wyłączona

To już II Edycja konkursu MAM TALENT!!!

Jeśli posiadasz talent, którym chciałabyś lub chciałbyś podzielić się z innymi, masz ku temu świetną okazję.
Już 7 lipca będzie ten dzień. Każdy uczeń będzie mógł zaprezentować swoje zdolności. Może wspaniale skaczesz na skakance, piszesz wiersze, śpiewasz, tańczysz, lub masz zdolności matematyczne. Zaprezentuj siebie!!! Czekamy na Ciebie z niecierpliwością.
Aby wziąć udział w konkursie należy chęć uczestnictwa zgłoś swojemu wychowawcy.
Na zwycięzców czekają nagrody.