Informacja dla rodziców

Możliwość komentowania Informacja dla rodziców została wyłączona

Witamy po świętach!

Mam nadzieję, że wszyscy odpoczęli i z chęcią powrócą na zajęcia w sobotę 13 stycznia. Mamy parę ważnych informacji:
1. Polska Szkoła wprowadza dla dzieci zakaz przynoszenia komórek i tabletów do szkoły.

2. 21 stycznia w niedzielę odbędzie się przedstawienie teatralne “Jaś i Małgosia”, bilety w cenie 5 funtów za osobę (płaci się i za dziecko i za rodzica).

3. 27 stycznia po południu organizujemy BAL KARNAWAŁOWY dla dzieci.