Informacja dla uczestników wycieczka do White Scar Cave

Możliwość komentowania Informacja dla uczestników wycieczka do White Scar Cave została wyłączona

W najbliższą sobotę, tj. 09.06.2018r. odbędzie się wycieczka do White Scar Cave.

Dzieci biorące udział w wycieczce powinny przybyć do szkoły punktualnie na godz. 8:45 – zbiórka.

Wyjazd planowany jest o godzinie 09:00 a powrót około 15:00 – 16:00. O dokładnej godzinie powrotu będziemy informować na stronie szkoły oraz na Facebook-u szkoły.

Dzieci powinny mieć ze sobą zapakowany lunch. Na miejscu będzie możliwość zakupu przekąsek oraz pamiątek.

W jaskini przez cały rok panuje temperatura 8℃, dlatego też dzieci powinny być odpowiednio ubrane – zaopatrzone w bluzy lub kurtki, bezpieczne obuwie do dłuższych spacerów (dzieci nie powinny mieć na stopach klapek, sandałek, itp).

W przypadku, gdy dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną, prosimy o zgłoszenie tego faktu do wychowawcy lub dyrektora szkoły oraz prosimy o podanie dziecku odpowiedniego leku.

W przypadku, gdy dziecko ma alergię pokarmową, rodzic zobowiązany jest przynieść i przekazać do wychowawcy informacji o rodzaju alergii pokarmowej, oraz odpowiedniego zestawu z adrenaliną.

Dzieci nie biorące udziału w wycieczce w tym dniu mają dzień wolny od szkoły.

Rodzice, którzy nie podpisali zgody na wycieczkę, prosimy o zgłoszenie się do wychowawcy w celu podpisania upoważnienia.

W przypadku pytań, prosimy dzwonić na numer telefonu szkolnego: 07405 766 815.