Informacja od Pani Dyrektor

Możliwość komentowania Informacja od Pani Dyrektor została wyłączona

SZANOWNI RODZICE,
DRODZY UCZNIOWIE!

Jutro wracamy do szkoły, mam nadzieję, że większość czeka na to z niecierpliwością. Zaczynamy nowy semestr od potyczek ortograficznych, a mianowicie już jutro odbędzie się w naszej szkole I etap Konkursu Ortograficznego o Złote Pióro Konsula Generalnego RP w Manchesterze. Konkurs organizuje Polska Szkoła Ojczysta z Manchester, a przeznaczony jest dla uczniów w wieku 8-16 lat. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikuje się dwóch uczniów, którzy popełnią najmniej błędów w swoich kategoriach wiekowych. Etap międzyszkolny odbędzie się 28 kwietnia w Manchesterze. Naszych reprezentantów przedstawimy Państwu w następną sobotę 21 kwietnia o godz.12.00 podczas apelu. Na apelu nastąpi również rozstrzygnięcie Konkursu Recytatorskiego “Wierszowisko 2018”. Na apel zapraszamy wszystkich Rodziców z obu zmian.

Zapraszamy chętnych do grupy tanecznej – zajęcia odbywają się w czwartki o godz.18.30.

Już wkrótce w soboty ruszają nowe zajęcia – nauka gry w szachy. Chętnych uczniów proszę o zapisanie się u Pana Adama Jesionowskiego – wychowawcy kl.III B – sala nr 1.

Do 28 kwietnia można pobrać w sekretariacie wniosek o wydanie legitymacji ucznia.

W trosce o bezpieczeństwo uczniów, przypominam, że na terenie szkoły obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych. Jeśli jest potrzebny kontakt z dzieckiem w godzinach lekcyjnych, proszę dzwonić pod numer telefonu szkolnego 07405766815.

Dziękuję za kontakt z Państwa strony oraz wszelkie sugestie, które są dla nas wyjątkowo cenne.

Dorota Staroń
Dyrektor PSS w Bradford