Informacja od Pani Dyrektor

Informacja od Pani Dyrektor

Informacja od Pani Dyrektor

Możliwość komentowania Informacja od Pani Dyrektor została wyłączona

SZANOWNI RODZICE,
DRODZY UCZNIOWIE!

 

Jutro wracamy do szkoły, mam nadzieję, że większość czeka na to z niecierpliwością. Zaczynamy nowy semestr od potyczek ortograficznych, a mianowicie już jutro odbędzie się w naszej szkole I etap Konkursu Ortograficznego o Złote Pióro Konsula Generalnego RP w Manchesterze. Konkurs organizuje Polska Szkoła Ojczysta z Manchester, a przeznaczony jest dla uczniów w wieku 8-16 lat. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikuje się dwóch uczniów, którzy popełnią najmniej błędów w swoich kategoriach wiekowych. Etap międzyszkolny odbędzie się 28 kwietnia w Manchesterze. Naszych reprezentantów przedstawimy Państwu w następną sobotę 21 kwietnia o godz.12.00 podczas apelu. Na apelu nastąpi również rozstrzygnięcie Konkursu Recytatorskiego “Wierszowisko 2018”. Na apel zapraszamy wszystkich Rodziców z obu zmian.

Zapraszamy chętnych do grupy tanecznej – zajęcia odbywają się w czwartki o godz.18.30.

Już wkrótce w soboty ruszają nowe zajęcia – nauka gry w szachy. Chętnych uczniów proszę o zapisanie się u Pana Adama Jesionowskiego – wychowawcy kl.III B – sala nr 1.

Do 28 kwietnia można pobrać w sekretariacie wniosek o wydanie legitymacji ucznia.

W trosce o bezpieczeństwo uczniów, przypominam, że na terenie szkoły obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych. Jeśli jest potrzebny kontakt z dzieckiem w godzinach lekcyjnych, proszę dzwonić pod numer telefonu szkolnego 07405766815.

Dziękuję za kontakt z Państwa strony oraz wszelkie sugestie, które są dla nas wyjątkowo cenne.

Dorota Staroń
Dyrektor PSS w Bradford

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top