Jak rozwijać mowę dziecka – warsztaty dla rodziców

Możliwość komentowania Jak rozwijać mowę dziecka – warsztaty dla rodziców została wyłączona

W najbliższą sobotę 22.09.18 Polska Szkoła Sobotnia w Bradford zaprasza na spotkania edukacyjne dla rodziców pt.”Jak rozwijać mowę dziecka” Zapraszamy również rodziców dzieci nie uczęszczających do naszej szkoły. Szczegóły poniżej. Zapraszamy!

Już wkrótce ruszają zapisy na grupowe zajęcia edukacyjne dla dzieci, stymulujące rozwój mowy i efektywnie kształtujące ich zdolności językowe. Zajęcia realizowane będą w Leeds, Bradford, Wakefield (Yorkshire) i prowadzone będą przez magistra 5-letnich studiów LOGOPEDYCZNYCH Uniwersytetu UMCS w Lublinie, specjalistę z zakresu Psychologii Komunikacji Społecznej, dyplomowanego nauczyciela języka polskiego jako obcego.

W związku z tym, Polski Instytut Edukacji i Rozwoju we współpracy z polonijnymi zespołami edukatorów i placówkami edukacyjnymi zaprasza wszystkich rodziców, zainteresowanych rozwojem mowy swoich pociech na bezpłatne spotkanie edukacyjne p.t. „Jak rozwijać mowę dziecka” z Prowadzącym zajęcia edukacyjne.

W programie:
– co wpływa pozytywnie, a co negatywnie na rozwój mowy dziecka
– czynniki kształtujące i hamujące rozwój mowy
– przykładowe trudności językowe, zaburzenia mowy oraz wady wymowy, z jakimi możemy spotkać się na co dzień
– jakie działania pomagają kształtować rozwój mowy dziecka
– jak, jako rodzic, mogę pomóc?
– prezentacja nowego programu grupowych zajęć ZabaMowa – Zabawowa Mowa
– metodyka pracy w ramach programu ZabaMowa
– informacje techniczne i zapisy

Po spotkaniu istnieje możliwość zapisania się na grupowe zajęcia objęte programem ZabaMowa, realizowanego wyłącznie na terenie Leeds, Wakefield i Bradford.
Osoby uczestniczące w spotkaniu będą mogły też dokonać zapisu swojego dziecka na bezpłatne, indywidualne spotkanie konsultacyjne ze specjalistą.

Przewidywany czas spotkania 60-90min; obowiązuje limit miejsc. O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia do uczestnictwa w spotkaniu poniżej:

Spotkanie w Wakefield: 20.09.2018r, g. 18.00
Link do zapisu: https://bit.ly/2MZ3UKL

Spotkanie w Leeds: 27.09.2018r, g. 18.30
Link do zapisu: http://bit.ly/2Mbe99J

Spotkanie w Bradford: 22.09.2018r:
– g. 11:00 – spotkanie dla rodziców i opiekunów uczniów pierwszej zmiany
– g. 13.00 – spotkanie dla rodziców i opiekunów uczniów drugiej zmiany
– g. 16.00 – spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych (także osób spoza szkoły)
Link do spotkań w Bradford: http://bit.ly/2NuvOhc

Na spotkania edukacyjno-informacyjne uprzejmie prosimy o przybywanie, wyjątkowo, bez maluchów i swoich pociech – sala i wykład, charakter spotkania będą dostosowane wyłącznie na spotkanie osób dorosłych.
Prosimy o punktualne przybycie – osoby spóźnione mogą mieć trudność z wejściem na salę lub nie zostać na nią wpuszczone (szczególnie w Leeds, gdzie spotykamy się pod budynkiem Woodhouse Community Centre).

Serdecznie zapraszamy do zapisów i udostępniania wydarzenia. Do zobaczenia na spotkaniu!