Klasa 0a i 0b, lekcja 30.09.2017

Klasa 0a i 0b, lekcja 30.09.2017

Klasa 0a i 0b, lekcja 30.09.2017

Możliwość komentowania Klasa 0a i 0b, lekcja 30.09.2017 została wyłączona

 

 

Wychowawca klas: mgr Luiza Cichewicz.

Ostatnie zajęcia w Polskiej Sobotniej Szkole w Bradford tj 30.09.2017 roku rozpoczęliśmy od sprawdzenia listy obecności. Później Pani sprawdzała nasze prace domowe, czyli nasze recytacje wiersza na pamięć o Jesieni. Niektóre dzieci przyniosły do szkoły skarby Jesieni tj piękne kolorowe liście oraz piękne brązowe kasztany. Kolejno przeszliśmy do naszego tematu zajęć a mianowicie były to kształty i wzory. Poznaliśmy sześć podstawowych kształtów oraz tyle samo wzorów. Szukaliśmy w naszej klasie różnych kształtów oraz wzorów. Nazywaliśmy je i dzieliliśmy na sylaby. Następnie robiliśmy ćwiczenia w książkach związane z kształtami i wzorami. Był u Nas również Ksiądz Prefekt na lekcji religii.

Na drugiej części zajęć po przerwie pracowaliśmy już z podręcznikiem. Naszym tematem była literka A. Ćwiczyliśmy pisownie literki A i a. Robiliśmy ćwiczenia w naszych książkach. Nazywaliśmy po kolei różne przedmioty zaczynające się na literkę A  oraz dzieliliśmy je na sylaby. Wszyscy razem z Panią musieliśmy je wyklaskiwać. To była fajna zabawa.


Praca domowa:

Zadanie 1 strona 38.
Zadanie 2 strona 39.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top