Klasa 0A i B, lekcja 21.01.2017

Możliwość komentowania Klasa 0A i B, lekcja 21.01.2017 została wyłączona

Witamy w klasach 0!

Dziś na zajęciach poznaliśmy literę “W”. Ćwiczyliśmy poprawną pisownię poznanej litery oraz dzieliliśmy na sylaby przeróżne wyrazy zaczynające się na “W”. Szukaliśmy podobieństw we wzorach oraz projektowaliśmy własne na pisance. Potrafimy przeczytać samodzielnie krótkie słowa i dopasować je do obrazków.

Podczas lekcji próbujemy wspólnie czytać krótkie teksty, ale jeszcze musimy nad tym popracować w domu.

Zadanie domowe:

Proszę poćwiczyć jeszcze czytanie (w miarę sił) tekstu “Jest wiosna” ze strony 81.

praca-domowa

Do zobaczenia w sobotę!