Klasa 0A, lekcja 02.03.2019

Klasa 0A, lekcja 02.03.2019

Klasa 0A, lekcja 02.03.2019

Możliwość komentowania Klasa 0A, lekcja 02.03.2019 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie,
 
Zajęcia w dniu 02.03.2019 rozpoczęłam od sprawdzenia obecności i zadań domowych. Powtórzyłam także z dziećmi wyrazy poznane na ostatnich zajęciach. Chętne Dzieci podchodziły do tablicy i z moja mała pomocą zapisywały te wyrazy na tablicy. Następnie przeszłam do tematu „W Szafie i Łazienka”. Tematy te znajdują się w podręczniku na stronie 20, 28. Dzieci opowiadały co widza na obrazkach,nazywały rzeczy znajdujące się na danym obrazku. Po czym wykonały zadania ze strony 22, 30.
Na drugiej części zajęć dzieci poznały literkę C. Wymienialiśmy wyrazy zaczynające się na te literkę. Następnie kreśliliśmy literkę C w podręczniku. W dalszej części zajęć wspólnie czytaliśmy krótkie wyrazy oraz tekst na stronie 33 . Po czym przeszliśmy do pracy plastycznej.

Na zadanie domowe proszę żeby dzieci wykonały zadania w podręczniku ze strony 34 i 35. Dla chętnych dzieci są dwa teksty do nauki czytania ze strony 26 i 34.
 
 
 
 
 
 
Dziękuje i pozdrawiam.
Agata Pietrzak
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top