Klasa 0A, lekcja 09.02.2019

Klasa 0A, lekcja 09.02.2019

Klasa 0A, lekcja 09.02.2019

Możliwość komentowania Klasa 0A, lekcja 09.02.2019 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie..
 
Zajęcia w dniu 09.02.2019 zaczęłam od sprawdzenia obecności oraz przedstawieniu dzieciom nowego kolegę który dołączył do naszej klasy. Ma na imię Albert i mam nadzieje ze szybko zadomowi się w naszej szkole i klasie.
Na początku pierwszej części zajęć sprawdziliśmy sobie zadanie domowe. Wszystkie dzieci odrobiły zadania bezbłędnie! Tak trzymać!:) Następnie opowiedzieliśmy sobie co się dzieje na obrazku na stronie podręcznika 12. Dzieci opowiadały sobie nawzajem jak wygada ich sypialnia, jakie maja meble i dekoracje w pokoju. Porównywały swoja sypialnie do sypialni Mai z obrazka. Po czym przeszliśmy do wykonywania zadań ze strony 14.
W drugiej części zajęć dzieci zapoznały się z kolejna literka a mianowicie została wprowadzona literka K. Dzieci wymieniały wyrazy zaczynające się na te literkę a następnie podchodziły do tablicy i próbowały napisać ten wyraz na tablicy licząc z ilu głosek składa się ten wyraz. Większość dzieci poradziła sobie z tym zadaniem znakomicie! Następnie dzieci wykonały zadania ze strony 16 i 17. Po czym wykonały mala prace plastyczna a mianowicie namalowanie swojego pokoju z uwzględnieniem dekoracji jakie znajdują sie w pokoju.

 
Na zadanie domowe proszę aby dzieci wykonały zadania ze strony podręcznika 18 i 19.
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top