Klasa 0A, lekcja 12.01.2019

Klasa 0A, lekcja 12.01.2019

Klasa 0A, lekcja 12.01.2019

Możliwość komentowania Klasa 0A, lekcja 12.01.2019 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie..
 
Zajęcia w dniu 12.01.2019 rozpoczęłam od sprawdzenia obecności dzieci oraz krótkim poopowiadaniu jak minęły święta i czy do każdego z nas zawitał Św. Mikołaj? Następnie przeszłam do tematu zajęć “Moja Rodzina” oraz wprowadziłam literki M,T oraz uzupełniłam z dziećmi literkę S.
Na początku dzieci otworzyły podręcznik na stronie 100 gdzie próbowały  opowiedzieć, co dzieje się na obrazku- kto to jest? A także opowiadaliśmy o swojej rodzinie i o swoich zwierzątkach domowych. Następnie dzieci zapoznały się z literka M i T. Wymieniały wyrazy zaczynające się na te literkę, sylabowy te wyrazy oraz wyszukiwały literkę M i T wśród innych literek.
 
Na drugiej części zajęć ćwiczyliśmy pisownie literek.Dzieci wykonywały zadania z podręcznika ze strony104,107i 112. Następnie przeszliśmy do zadań czytania czyli łączenia sylab.Wszystkie dzieci poradziły sobie z tym zadaniem bardzo dobrze! Pod koniec zajęć dzieci uzupełniły zadania z literka S gdyż temat ten nie został dokończony przed świętami. 
 

Jako zadanie domowe bardzo proszę o wykonanie przez dzieci zadań ze stron 106 cwiczenie2,ze strony 107 ćwiczenie 4 oraz zadanie 2 ze strony 98. Przypominam o przyniesieniu na następne zajęcia przez dzieci zeszytów Literki oraz jeśli nie został uzupełniony podczas ferii bardzo proszę aby dzieci uzupełniły. Część dzieci zeszyty te oddala natomiast niektóre dzieci jeszcze nie.
 
W miesiącu Lutym  dzieci rozpoczynają prace z podręcznikiem “Kubuś idzie do szkoły “ część 2.
 
Dziękuje i Pozdrawiam.
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top