Klasa 0A, lekcja 16.02.2019

Klasa 0A, lekcja 16.02.2019

Klasa 0A, lekcja 16.02.2019

Możliwość komentowania Klasa 0A, lekcja 16.02.2019 została wyłączona

Witam Państwa serdecznie..

Zajęcia w dniu 16.02.2019 rozpoczęłam od sprawdzenia zadań domowych oraz krótkiej powtórki materiału z poprzednich lekcji. Bardzo proszę o powtarzanie w domu z dzieckiem wyrazów poznanych na lekcji. Wyrazy te znajdują się na pierwszej stronie każdej nowej literki. Na każdych zajęciach staram się powtarzać z dziećmi te wyrazy dla utrwalenia.

Na ostatnich zajęciach odwiedziliśmy ponownie szkolna bibliotekę i kolejna poznana bajkę a mianowicie bajkę o „ Rybaku i złotej rybce”. Dzieci po wysłuchaniu tej bajki opowiedziały co zapamiętały z tej bajki a następnie wykonały swoją złota rybkę które umieściliśmy na naszej tablicy na korytarzu. Starałam się na tych zajęciach wytłumaczyć dzieciom ze w życiu warto być pokornym i pracowitym.

Na drugiej części zajęć dzieci poznały kolejna literkę a mianowicie literkę J. Z moja mała pomocą dzieci wykonały zadania z podręcznika ze strony 24 i 25. Na zadanie domowe proszę żeby dzieci wykonały zadania ze strony 27. Każde dziecko także dostało zeszyt literki. Proszę o uzupełnienie w zeszycie przez dziecko wszystkich literek poznanych ostatnio na lekcjach. Pisanie literek wychodzi już dzieciom coraz lepiej!

Dziękuje i pozdrawiam.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top