Klasa 0A, lekcja 22.09.2018

Możliwość komentowania Klasa 0A, lekcja 22.09.2018 została wyłączona

Witam w klasie 0A

Nazywam się Agata Pietrzak. Jestem nauczycielem klasy 0A. Na dzisiejszej lekcji uczniowie zapoznali się z charakterystycznymi cechami jesieni i jej darami.

W czasie lekcji rozmawialiśmy o zmianach jakie zachodzą w przyrodzie w porze jesiennej, jak powinniśmy się ubierać w danej porze roku a na końcu zajęć utrwalaliśmy nazwy kolorów. Dzieci pokazywały i nazywały kolory.

Na następnych zajęciach zaplanowana jest praca plastyczna, która zakończy temat jesieni oraz zostanie wprowadzona literka ‘A’.

Bardzo proszę, aby na bieżąco powtarzać z dziećmi przerabiany materiał. Jako zadanie domowe proszę, aby każde dziecko przyniosło na lekcje dary jesieni w postaci: jarzębiny, kolorowych liści oraz kasztanów i żołędzi.

Dziękuje i pozdrawiam

Agata Pietrzak