Klasa 0A, lekcja 24.11.2018

Możliwość komentowania Klasa 0A, lekcja 24.11.2018 została wyłączona
Witam Państwa serdecznie.

Ostatnie zajęcia rozpoczęłam jak zwykle od sprawdzenia obecności i od zadania domowego.
Tematem naszych zajęć była kontynuacja tematu stosunki przestrzenne ( tyłem do siebie,przodem do siebie,bokiem do siebie). Dzieci łączyły sie w pary i wykonywały polecenie nauczyciela ( prosze ustawcie się bokiem do siebie, tyłem do siebie,przodem do siebie). Każde dziecko chętnie to zadanie wykonało!
Następnie przeszliśmy do zadań z podręcznika strona 92,93,94. Dzieci z tymi zadaniami poradziły sobie bardzo dobrze. Brawo!
Na drugiej części zajęć wprowadziłam literkę L. Dzieci wymieniały wyrazy rozpoczynające się na te literkę oraz sylabizowaliśmy te wyrazy. Ćwiczenia ze strony 87,88. Następnie przeszliśmy do nauki czytania. Większość dzieci bardzo dobrze poradziła sobie z tym ćwiczeniem. Jako zadanie domowe proszę żeby dzieci wykonały zadania ze strony 90,91.
Pod koniec zajęć dokończyliśmy prace plastyczna z poprzedniej lekcji.
Jeśli maja Państwo pytania dotyczące swojego dziecka można po lekcji porozmawiać ze mną.