Klasa 0A, lekcja 29.09.2018

Możliwość komentowania Klasa 0A, lekcja 29.09.2018 została wyłączona
Witam Państwa  serdecznie,

Dzisiejsze zajęcia w klasie 0A zaczęliśmy od pracy plastycznej związana jeszcze z tematyka Jesieni. Dzieci komponowały jesienny obrazek z darów Jesieni, które przyniosły na zajęcia. Głównym celem tej części zajęć było rozwijanie twórczej aktywności dzieci. Na drugiej części zajęć dzieci zapoznały się z piosenka Jesteśmy Polka i Polakiem, która zaśpiewamy na występie z okazji 11 Listopada. Została także wprowadzona literka A . Uczyliśmy się sylabizować wyrazy zaczynające się na te literkę oraz rozwiązywaliśmy ćwiczenia z nią związane.

Jako zadanie domowe proszę o przeczytanie dziecku historyjki z podręcznika ze strony 38 oraz wykonanie ćwiczeń ze strony 38 i 39.

Agata Pietrzak