Klasa 0A, lekcja 29.09.2018

Klasa 0A, lekcja 29.09.2018

Klasa 0A, lekcja 29.09.2018

Możliwość komentowania Klasa 0A, lekcja 29.09.2018 została wyłączona
Witam Państwa  serdecznie,
 
Dzisiejsze zajęcia w klasie 0A zaczęliśmy od pracy plastycznej związana jeszcze z tematyka Jesieni. Dzieci komponowały jesienny obrazek z darów Jesieni, które przyniosły na zajęcia. Głównym celem tej części zajęć było rozwijanie twórczej aktywności dzieci. Na drugiej części zajęć dzieci zapoznały się z piosenka Jesteśmy Polka i Polakiem, która zaśpiewamy na występie z okazji 11 Listopada. Została także wprowadzona literka A . Uczyliśmy się sylabizować wyrazy zaczynające się na te literkę oraz rozwiązywaliśmy ćwiczenia z nią związane.

Jako zadanie domowe proszę o przeczytanie dziecku historyjki z podręcznika ze strony 38 oraz wykonanie ćwiczeń ze strony 38 i 39.
 
Pozdrawiam 
Agata Pietrzak
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top