Klasa 0B, lekcja 02.03.2019

Klasa 0B, lekcja 02.03.2019

Klasa 0B, lekcja 02.03.2019

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 02.03.2019 została wyłączona

Witam Rodziców.
Dzisiejsza lekcje jak co tydzień rozpoczęłam od sprawdzenia obecności. Temat naszych zajęć to ,,W łazience i Poznajemy literkę C. W pierwszej części zajęć naszym celem wychowawczym było dbanie o czystość i higienę osobista. Dzieci poznały nazewnictwo dotyczące łazienki i czynności związanymi z higiena ciała. Rozmawialiśmy również o czynnościach jakie musimy wykonać żeby być czystym i za pomocą raczek dzieci pokazywały tez czynności. Każdy z osobna opowiadał jak wygląda jego łazienka i co by w niej zmienił gdyby posiadał magiczna różdżkę. Odpowiedzi dzieci były przeróżne i bardzo ciekawe ;). Po czym wykonaliśmy sobie prace plastyczna i dzieci kolorowały łazienkę oraz w trakcie zaśpiewaliśmy piosenkę ,,Szczotka pasta,,. W drugiej części zajęć poznaliśmy literkę C. Dzieci poznały wyrazy zaczynające się literkę C oraz wspólnie kreśliliśmy literkę C na tablicy i w naszych książeczkach. Dzieliliśmy wyrazy na sylaby i czytaliśmy metoda sylabowa. Na koniec dzieci wykonały rysunek plastyczny z nasza literka C.


Zadanie domowe to nauka kreślenia literki C w naszych zeszytach.

 

Pozdrawiam.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top