Klasa 0B, lekcja 06.10

Klasa 0B, lekcja 06.10

Klasa 0B, lekcja 06.10

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 06.10 została wyłączona

Witam serdecznie Rodziców,

Na dzisiejszych zajęciach w klasie 0B dzieci poznały literkę E e. Wspólnie razem szukaliśmy wyrazów zaczynających się na litera E dzieląc je na sylaby. Ćwicząc nasza rękę dzieci kreśliły wielka i małą literkę E na tablicy wspólnie z panią oraz w książkach. Zadaniem było pokolorować Eskimosa według własnego uznania jak również dorysować górę lodowa słonce wędkę i rybkę kształtując przy tym ich wyobraźnie. Na zadanie domowe jest do przeczytania historyjka z litera E na stronie 48 i kreślenie litery E.

W drugiej części naszych zajęć omówiliśmy co to są przeciwieństwa. Przy użyciu kart pracy z obrazkami które przygotowałam w domu. Dzieci miały za zadanie wyszukać przeciwieństwa jak również je nazwać. Poznaliśmy kształty i wzory otaczające nas wokół. Dzieci otrzymały pocięte kartki z których każdy z osobna układał je w dany kształt odgadując go jak i odpowiadając gdzie taki kształt możemy spotkać. Dzieci łączyły w pary takie same wzory i znaki jak również szukaliśmy z pośród naszych ubrań nowo poznanych wzorów i znaków.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top