Klasa 0B, lekcja 08.12.2018

Klasa 0B, lekcja 08.12.2018

Klasa 0B, lekcja 08.12.2018

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 08.12.2018 została wyłączona

Witam Rodziców. Lekcje rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności. Dzisiejszym tematem naszych zajęć był ,,Święty Mikołaj,,. Dzieci wysłuchały zagadkę związana z Mikołajem oraz wysłuchały legendy o Świętym Mikołaju. Po czym włączyliśmy piosenkę ,,Pada Śnieg,,. Wspólnie razem rozmawialiśmy skąd pochodzi Mikołaj, jak wygląda, kim są jego pomocnicy, jakim pojazdem się porusza 😉 Dzieci wysłuchały listu od Świętego Mikołaja który był do nich skierowany. Każdy z osobna opowiedział jaki prezent chciałby otrzymać od Świętego Mikołaja pod choinkę. W trakcie wykonywania naszych prac plastycznych które zostały umieszczone na tablicy na korytarzu , dzieci śpiewały piosenkę Arki Noego ,,Świeć Gwiazdeczko. Dzieci otrzymały małe co nieco odemnie na Mikołaja 😉 Poniżej załączam zdjęcia prac dzieci. Były bardzo dumnie i szczęśliwe.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top