Klasa 0B, lekcja 08.12.2018

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 08.12.2018 została wyłączona

Witam Rodziców. Lekcje rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności. Dzisiejszym tematem naszych zajęć był ,,Święty Mikołaj,,. Dzieci wysłuchały zagadkę związana z Mikołajem oraz wysłuchały legendy o Świętym Mikołaju. Po czym włączyliśmy piosenkę ,,Pada Śnieg,,. Wspólnie razem rozmawialiśmy skąd pochodzi Mikołaj, jak wygląda, kim są jego pomocnicy, jakim pojazdem się porusza 😉 Dzieci wysłuchały listu od Świętego Mikołaja który był do nich skierowany. Każdy z osobna opowiedział jaki prezent chciałby otrzymać od Świętego Mikołaja pod choinkę. W trakcie wykonywania naszych prac plastycznych które zostały umieszczone na tablicy na korytarzu , dzieci śpiewały piosenkę Arki Noego ,,Świeć Gwiazdeczko. Dzieci otrzymały małe co nieco odemnie na Mikołaja 😉 Poniżej załączam zdjęcia prac dzieci. Były bardzo dumnie i szczęśliwe.