Klasa 0B, lekcja 09.02.2019

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 09.02.2019 została wyłączona

Witam Rodziców.
Tematem dzisiejszych zajęć była literka K oraz pomieszczenie domu-sypialnia. Kreślenie literki K w książeczkach, dzielenie wyrazów na sylaby i głoski. Wspólne szukanie wyrazów zaczynających się literka K. Dzieci kolorowały litery i wyszukiwały je w zbiorach. Odgadywaliśmy rebusy. Uczyliśmy się czytać metoda sylabowa. Dzieci opowiadały kolegom o swojej sypialni, jak wygląda co się w niej znajduje , jakie ma meble i dekoracje. Dzieci kreśliły wzory na firance Mai dorysowując brakujące elementy obrazka. W drugiej części wykonaliśmy prace plastyczne z okazji Walentynek. Poniżej zamieszczam zdjęcia naszych prac.

Zadanie domowe na stronie 18 i 19 w książkach oraz ksero z literka K w naszych zeszytach.