Klasa 0B, lekcja 12.01.2019

Klasa 0B, lekcja 12.01.2019

Klasa 0B, lekcja 12.01.2019

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 12.01.2019 została wyłączona

Witam Rodziców.

Dzisiejsze zajęcia były poświęcone naszej rodzinie oraz literkom M i T. Dzieci opowiedziały o swojej rodzinie oraz zwierzątku które posiada w domu po czym wykonały przepiękne prace plastyczne przedstawiające swoja rodzinę i zwierzątko. Wspólnie uczyliśmy się kreślić literkę m i t w naszych książkach oraz dzialiśmy obrazki na sylaby oraz wyrazy na głoski. Kształciliśmy wrażliwość słuchową z poznanymi literkami w zadaniach w których dzieci miały wysłuchać , wyszukać i pokolorować obrazki w których słyszą literę t i m. Zadanie domowe zaznaczone w książce do wykonania w domu oraz nauka kreślenia literki m i t w naszych zeszytach. Poniżej zamieszczam prace dzieci .

Pozdrawiam Magda Durska- Pala.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top