Klasa 0B, lekcja 12.01.2019

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 12.01.2019 została wyłączona

Witam Rodziców.

Dzisiejsze zajęcia były poświęcone naszej rodzinie oraz literkom M i T. Dzieci opowiedziały o swojej rodzinie oraz zwierzątku które posiada w domu po czym wykonały przepiękne prace plastyczne przedstawiające swoja rodzinę i zwierzątko. Wspólnie uczyliśmy się kreślić literkę m i t w naszych książkach oraz dzialiśmy obrazki na sylaby oraz wyrazy na głoski. Kształciliśmy wrażliwość słuchową z poznanymi literkami w zadaniach w których dzieci miały wysłuchać , wyszukać i pokolorować obrazki w których słyszą literę t i m. Zadanie domowe zaznaczone w książce do wykonania w domu oraz nauka kreślenia literki m i t w naszych zeszytach. Poniżej zamieszczam prace dzieci .

Pozdrawiam Magda Durska- Pala.