Klasa 0b, lekcja 13.01.2018

Klasa 0b, lekcja 13.01.2018

Klasa 0b, lekcja 13.01.2018

Możliwość komentowania Klasa 0b, lekcja 13.01.2018 została wyłączona

Witam w naszej klasie!

Co u nas słychać? W ostatnią sobotę spotkaliśmy się po długiej przerwie. Wszyscy bardzo szybko się zaaklimatyzowali. Przywitaliśmy nowych uczniów Oskara i Dominikę, mam nadzieję, że będą pilnymi uczniami!

Na pierwszej części zajęci tworzyliśmy laurki z okazji nadchodzącego święta Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Było wycinanie , kolorowanie, wyklejanie, zszywanie . Wszystkie kartki wyszły naprawdę pięknie. Na drugiej części zajęć powtarzaliśmy materiał który został przerobiony od września. Dzieliliśmy na sylaby naprawdę trudne słowa. Następnym zadaniem było układanie słów z rozsypanek sylabowych. Pracowaliśmy przy  tablicy jak i na głos. Po wszystkich ćwiczeniach przeszliśmy do czytania czytanki Moja Mama. Większość dzieci radzi sobie z czytaniem już naprawdę całkiem nieźle natomiast kilkoro troszkę słabiej.

 

Uczniowie otrzymali duże zielone zeszyty. Będą w nich pracować na lekcji i będę im wklejać lub zapisywać prace domowe.

INFORMACJE DLA RODZICÓW

20.01 czyli następna sobota, zaczynamy o 11:30 występem z okazji Dnia Babci i Dziadka (dzieci których dziadkowie pojawią się na występie proszę o przyniesienie wykonanych laurek uzupełnionych miłym słowem od siebie) kończymy o 14:45!!!

21.01 niedziela odbędzie się teatrzyk ( dzieci otrzymały ulotki) w razie pytań proszę o kontakt z dyrekcją

Proszę czy znalazłaby się jeszcze jakaś chętna mama do upieczenia ciasta? Na wiadomość czekam do czwartku, następnie muszę ją przekazać dalej.


PRACA DOMOWA:
* ĆWICZYMY PIOSENKĘ !!!
*dzieci maja wklejone 4 rysunki/ słowa podzielone na sylaby, proszę aby te słowa przepisały
* każde otrzymało czytankę którą ćwiczyliśmy na lekcji, bardzo proszę aby nauczyły się czytać
* rebusy do rozwiązania

 

 

Kamila Majchrzak

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top