Klasa 0B, lekcja 13.10.2018

Klasa 0B, lekcja 13.10.2018

Klasa 0B, lekcja 13.10.2018

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 13.10.2018 została wyłączona

Witam Rodziców.
W dniu dzisiejszym poznaliśmy literkę I i. Wspólnie szukaliśmy wyrazów zaczynających się tą literką. Ćwiczyliśmy wrażliwość na dźwięki poprzez sylabowanie wyrazów z podanych obrazków. Kreśliliśmy literkę i.
Słuchaliśmy wierszyka powtarzając go podczas malowania. Opowiadaliśmy o prze roku Jesień co jest z nią związane , co nam się z nią kojarzy. Jak również nazywaliśmy jesienne ubrania odpowiadając do czego służą kiedy je zakładamy. Zadanie domowe dla dzieci to Historyjka z literą i na stronie 56. W drugiej części razem z przedszkolakami śpiewaliśmy piosenkę Jestem Polką i Polakiem. Tematem drugiej części zajęć były figury geometryczne i liczby. Szukaliśmy poznane kształty w klasie wśród naszych przyborów szkolnych i nie tylko.
Wspólnie liczyliśmy swoje kredki i obecne dzieci na zajęciach. Kształciliśmy spostrzegawczość i słuch fonetyczny. Zadaniem dzieci było wykonanie pracy plastycznej z użyciem wcześniej przygotowanych pomocy przeze mnie w postaci wyciętych figur geometrycznych, tematyka dowolna.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top