Klasa 0B, lekcja 16.02.2019

Klasa 0B, lekcja 16.02.2019

Klasa 0B, lekcja 16.02.2019

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 16.02.2019 została wyłączona
Witam Rodziców.
Zajęcia  rozpoczęliśmy od powtórzenia słownictwa poznanego  na ostatniej lekcji. Tematem dzisiejszym była  literka J j  oraz wprowadzenie nowego słownictwa dotyczącego szafy z ubraniami. Dzieci nazywały rzeczy oraz ubrania które znajdują się w szafie. Po czym wykonały rysunek plastyczny. W dalszej części dzieci poznają literkę J która wspólnie kreślimy na tablicy oraz zeszytach, wyszukując wyrazów zaczynających się na ta literkę. Czytanie sylabami krótkiego tekstu w naszych książkach oraz sylabowanie wyrazów. W drugiej części zajęć  gościliśmy w naszej klasie przedszkolaki. Dzieci wysłuchały  bajki pt,, O Rybaku i Złotej Rybce,. Bajka miała na celu przekazanie dzieciom mądrość życiowa jaka jest bycie hojnym, pokornym, pracowitym i miłościwym. Na koniec dzieci wykonały prace plastyczne kolorując złota rybkę i rybaka.

Zadanie domowe w książkach na stronie 26/27 oraz nauka kreślenia literki J w naszych zeszytach.
 
 
Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top