Klasa 0B, lekcja 24.11.2018

Klasa 0B, lekcja 24.11.2018

Klasa 0B, lekcja 24.11.2018

Możliwość komentowania Klasa 0B, lekcja 24.11.2018 została wyłączona

Dzisiejsze zajęcia rozpoczęliśmy od sprawdzenia obecności i przypomnienia wiadomości na temat poznanych do tych czas samogłosek. W dniu dzisiejszym dzieci poznały literkę L. Wspólnie podawaliśmy przykłady wyrazów zaczynających się ta literką oraz sylabizowaliśmy te wyrazy. Kreśliliśmy literkę L w książkach. Bawiliśmy się czytaniem i tworzyliśmy krótkie wyrazy z poznanych literek. W drugiej części rozmawialiśmy na temat naszego najbliższego świata który nas otacza. Dzieci opowiadały o swoim pokoju i zabawkach jakimi się bawi. Na lekcji wykonaliśmy prace plastyczna z literka L, przy której wspólnie śpiewaliśmy piosenkę Arki Noego ,,Świeć gwiazdeczko ŚWIEĆ,,. Zadanie domowe to nauka literki L w zeszycie. Informacja dla rodziców – niektóre dzieci maja jeszcze problem z sylabizowaniem wyrazów. Proszę poćwiczyć z dziećmi w domu. Dziękuje

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top