klasa 1a, lekcja 02.02.2019

klasa 1a, lekcja 02.02.2019

klasa 1a, lekcja 02.02.2019

Możliwość komentowania klasa 1a, lekcja 02.02.2019 została wyłączona

Witamy w klasie 1A 🙂

Ostatnie nasze zajęcia poświęcone były dwuznakowi „ch”. Przypomnieliśmy sobie, jak nazywamy ten dwuznak, aby odróżnić go od litery „h”. Wkleiliśmy do zeszytów najważniejsze informacje o tym dwuznaku, które oczywiście poparliśmy przykładami. Duża część tych przykładów była podana przez nas samycch. Pani pochwaliła nas, że byliśmy dzisiaj naprawdę aktywni, pomimo tego, że nie mogliśmy doczekać się wyjścia do muzeum. Już na samym początku zajęć pytaliśmy, kiedy będziemy wychodzić. W czasie lekcji rowiązywaliśmy ćw. 1-4 ze str. 62 i 63 z Ćwiczeń I.

Po przerwie śniadaniowej wyruszyliśmy do muzeum. Jeszcze przed rozpoczęciem zwiedzania podzieliliśmy się na 3 mniejsze grupy. Dzieki temu mogliśmy się poruszać bardziej swobodnie, a przede wszystkim było o wiele bezpieczniej. Bardzo dziękujemy mamom: Hani, Julii G., Mikołaja, Daniela i Karola oraz p. Lenie za pomoc w czasie wycieczki.

Misio Pysio po mile spędzonym czasie z Mikołajem powędrował do Bartka.


Zadanie domowe:

– pisownia dwuznaku „ch” w ćwiczeniach oraz ćw. 5 i 6 ze str. 63 w Ćwiczeniach I.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top