Klasa 1a, lekcja 03.02.3018

Klasa 1a, lekcja 03.02.3018

Klasa 1a, lekcja 03.02.3018

Możliwość komentowania Klasa 1a, lekcja 03.02.3018 została wyłączona

Ostatnie nasze zajęcia poświęcone były dwuznakowi „ch”. Wkleiliśmy do zeszytu najważniejsze informacje o tym dwuznaku, które poparliśmy przykładami. Duża część tych przykładów była podana przez nas samych. W czasie lekcji byliśmy naprawdę aktywni,  pomimo, że nie mogliśmy się doczekać wyjścia do muzeum. Już na samym początku zajęć pytaliśmy Panią, kiedy będziemy wychodzić. W czasie lekcji rozwiązywaliśmy ćw. 1-4 ze str. 62 i 63 z Ćwiczeń I.

Po przerwie śniadaniowej wyruszyliśmy do muzeum. Jeszcze przed rozpoczęciem zwiedzania podzieliliśmy się na 3 mniejsze grupy. Dzięki temu mogliśmy się poruszać bardziej swobodnie, a przede wszystkim było o wiele bezpieczniej. Bardzo dziękujemy rodzicom Oskara W. i mamie Michała za pomoc w czasie wycieczki.

Na sześciu piętrach muzeum mogliśmy oglądać kolekcje poświęcone nauce i kulturze obrazu i dźwięku. Mogliśmy również w salonie gier, grać w gry, które już dawno przeszły do historii, a które kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat temu cieszyły naszych rodziców. Mogliśmy również być na bieżąco z nauką lub obejrzeć program na żywo w Wonderlandzie, najnowszej i najbardziej interaktywnej galerii. Oczywiście najważniejsze – wszyscy w końcu wiemy jak wygląda gablota:-)

Baranek Tomek po udanym tygodniu spędzonym z Oliwierem K. powędrował do Amelki C.


Zadanie domowe:

– pisownia dwuznaku „ch” w ćwiczeniach oraz ćw. 5 str. 63 w Ćwiczeniach I.

 

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top