Klasa 1a, lekcja 07.07.2018

Możliwość komentowania Klasa 1a, lekcja 07.07.2018 została wyłączona

W ostatnią sobotę odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Mam Talent, w czasie którego dopingowaliśmy nasze koleżanki z klasy: Agatkę i Hanię, biorące w nim udział. Odkryliśmy po raz kolejny wiele talentów naszych szkolnych koleżanek i kolegów. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Występy były naprawdę udane.

W sobotę również, uczestniczyliśmy w Mszy Szkolnej Dziękczynnej na zakończenie roku szkolnego w naszej szkole.

Mieliśmy również okazję zobaczyć przedstawienie pt. “Mucha i Karaluch” naszego szkolnego kółka teatralnego. Przedstawienie to otrzymało II nagrodę w Londynie na Międzyszkolnym Festiwalu Poezji dla Dzieci i Młodzieży “Wierszowisko 2018” w dniu 24 czerwca br.

W klasie przed występami, zdążyliśmy zapisać w zeszytach temat lekcji, którym był “czas teraźniejszy, przeszły i przyszły”. Omówiliśmy sobie różnicę pomiędzy tymi czasami oraz podaliśmy kilka przykładów. W najbliższą sobotę temat ten będziemy go omawiać bardziej szczegółowo. Do szkoły mamy przynieść jedynie zeszyty.

Baranek Tomek po udanym tygodniu spędzonym z Amelką G. powędrował do Piotra M.

Za tydzień zakończenie roku szkolnego!!!!
Zapraszamy wszystkich rodziców chcących wziąć udział w naszej akademii!!!

Dziękuję bardzo i pozdrawiam
Ewelina Rytel