Klasa 1a, lekcja 07.07.2018

Klasa 1a, lekcja 07.07.2018

Klasa 1a, lekcja 07.07.2018

Możliwość komentowania Klasa 1a, lekcja 07.07.2018 została wyłączona

 

W ostatnią sobotę odbyła się w naszej szkole kolejna edycja Mam Talent, w czasie którego dopingowaliśmy nasze koleżanki z klasy: Agatkę i Hanię, biorące w nim udział. Odkryliśmy po raz kolejny wiele talentów naszych szkolnych koleżanek i kolegów. Wszyscy bardzo dobrze się bawili. Występy były naprawdę udane.

W sobotę również, uczestniczyliśmy w Mszy Szkolnej Dziękczynnej na zakończenie roku szkolnego w naszej szkole.

Mieliśmy również okazję zobaczyć przedstawienie pt. „Mucha i Karaluch” naszego szkolnego kółka teatralnego. Przedstawienie to otrzymało II nagrodę w Londynie na Międzyszkolnym Festiwalu Poezji dla Dzieci i Młodzieży „Wierszowisko 2018” w dniu 24 czerwca br.

W klasie przed występami, zdążyliśmy zapisać w zeszytach temat lekcji, którym był „czas teraźniejszy, przeszły i przyszły”. Omówiliśmy sobie różnicę pomiędzy tymi czasami oraz podaliśmy kilka przykładów. W najbliższą sobotę temat ten będziemy go omawiać bardziej szczegółowo. Do szkoły mamy przynieść jedynie zeszyty.

Baranek Tomek po udanym tygodniu spędzonym z Amelką G. powędrował do Piotra M.

Za tydzień zakończenie roku szkolnego!!!!
Zapraszamy wszystkich rodziców chcących wziąć udział w naszej akademii!!!

Dziękuję bardzo i pozdrawiam
Ewelina Rytel

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top