Klasa 1A, lekcja 15.12.2018

Możliwość komentowania Klasa 1A, lekcja 15.12.2018 została wyłączona

Witamy w klasie 1A 🙂

Ostatnie nasze zajęcia poświęcilismy literce „F,f”. W czasie zajęć rozwiązywaliśmy ćwiczenia w Ćwiczeniach I ze str. 54 i 55.

Po przerwie oglądaliśmy Jasełka przygotowane przez klasy III oraz uczestniczyliśmy w spotkaniu z Mikołajem.

W tym dniu również opowiadaliśmy jak i gdzie spędzimy święta, jakie prezenty zamieściliśmy w listach do Św. Mikołaja. Graliśmy również w gry.

Nasz przyjaciel Misio Pysio po wspaniałym czasie spędzonym z Gniewkiem, powędrował do Leny 🙂

Ten dzień był naprawdę wyjątkowy w naszej szkole. Śpiewaliśmy kolędy, oglądaliśmy Jasełka, przywitaliśmy Św. Mikołaja i otrzymaliśmy prezenty 🙂 To nasz ostatni dzień w polskiej szkole w tym roku….
Nie mogliśmy się doczekać powrotu do domów gdyż na wielu z nas czekali członkowie rodzin, którzy przyjechali do nas na święta, wielu z nas także było w trakcie przygotowań do wyjazdu do Polski i spotkania z rodziną 🙂

Wesołych Świąt!!!

Zadanie domowe:

– Ćwiczenia I – pisownia literki „Ff” + dokończenie ćwiczeń ze str. 54 i str. 55

– rozwiązać zadania powtórkowe z kartek otrzymanych od Pani.