Klasa 1a, lekcja 16.12.2017

Możliwość komentowania Klasa 1a, lekcja 16.12.2017 została wyłączona

Ostatnie nasze zajęcia poświęciliśmy literce “Ff”. W czasie zajęć rozwiązywaliśmy ćw. 2-4 ze str. 55 w Ćwiczeniach I.

W czasie lekcji rozmawialiśmy również o tradycjach Świąt Bożego Narodzenia.

Po przerwie oglądaliśmy Jasełka przygotowane przez klasy II oraz uczestniczyliśmy w spotkaniu z Mikołajem. Oprócz słodkości, którymi obdarował wszystkich Mikołaj, każdy otrzymał gofra z wybranymi przez siebie dodatkami.

Nasz przyjaciel Baranek Tomek po udanym tygodniu spędzonym z Dawidem powędrował do Piotrka M.

W czasie ostatnich lekcji otrzymaliśmy wszyscy kartki świąteczne od Oliwiera, za co bardzo dziękujemy.

Ostatnia sobota była dla nas dość bogata w różne atrakcje, ale i tak nie mogliśmy się już doczekać kiedy pójdziemy do domu. Wielu z nas w ten właśnie dzień ubierało choinki w swoich domach 🙂

Zadanie domowe:
– Ćwiczenia I – pisownia literki “Ff” + ćw. 1 str. 54,
– rozwiązać zadania powtórkowe na kartce, którą otrzymaliśmy od Pani,
– uzupełnić wszystkie ćwiczenia do str. 55 z Ćwiczeń I