Klasa 1a, lekcja 21.10.2017

Klasa 1a, lekcja 21.10.2017

Klasa 1a, lekcja 21.10.2017

Możliwość komentowania Klasa 1a, lekcja 21.10.2017 została wyłączona

Ostatnie zajęcia poświęciliśmy literkom „Cc” i „Nn”. W czasie naszych zajęć rozwiązywaliśmy ćwiczenia poświęcone naszym literkom oraz ćwiczyliśmy pisownię wspomnianych literek ponieważ ich sprawiała nam ona trochę problemów. Pani prosiła, abyśmy choć trochę poćwiczyli pisanie naszych litrek w domu w czasie ferii.

Na lekcji religii ksiądz Tomek opowiadał nam o Dniu Wszystkich Świętych.

W czasie zajęć pisaliśmy również test. Wyniki nasi rodzice poznają w czasie wywiadówek.

Nasz przyjaciel Baranek Tomek po udanym tygodniu spędzonym z Dominikiem powędrował do Fabiana.

pasowanie_ucznia2

Po przewie w końcu nadszedł czas na Pasowanie na ucznia. Nie mogliśmy się wprost doczekać kiedy to nastąpi. Zasypywaliśmy nasza Panią setkami pytań: „Kiedy będzie pasowanie?”. W czasie naszej uroczystości mówiliśmy wierszyki  i śpiewaliśmy piosenkę. Po naszych występach zastępczyni p.Dyrektor położyła nam na ramieniu ołówek. To był symboliczny gest wpisania nas w poczet uczniów naszej szkoły. Rodzice, którzy towarzyszyli nam w tym ważnym momencie, byli z nas dumni. Na pamiątkę tego ważnego dnia otrzymaliśmy dyplom i rożek obfitości 🙂

W związku z feriami, nie ma zajęć w sobotę, dnia 28.10. Spotykamy się w dniu 04 listopada.


Zadanie domowe:
– dokończyć  pisownię literek w ćwiczeniach na str. 30 i 32
– ćw. 2 i 3 str. 33 – Ćwiczenia I

 

1

2

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top