Klasa 1a, lekcja 30.09.2017

Klasa 1a, lekcja 30.09.2017

Klasa 1a, lekcja 30.09.2017

Możliwość komentowania Klasa 1a, lekcja 30.09.2017 została wyłączona

 

 

Na ostatnich zajęciach w dniu 23.09 ćwiczyliśmy pisownię liter: „L l” i „K k” oraz rozwiązywaliśmy ćwiczenia związane z tymi literami. W zeszycie jak zwykle zapisaliśmy kilka wyrazów, które były przykładami słów rozpoczynającymi się na te litery.

imagesW czasie lekcji religii ksiądz Tomek wrócił do poprzedniej lekcji, na której opowiadał o aniele, który zbuntował się przeciwko Panu Bogu i który został strącony do piekła. Ponadto opowiadał o pierwszych ludziach Adamie i Ewie, którzy żyli w raju i skuszeni przez diabła pod postacią węża, zjedli zakazany owoc z drzewa.

Druga część naszych zajęć była poświęcona pracom, które wykonujemy w czasie jesieni. Przeczytaliśmy opowiadanie pt. „Jesienne prace polowe”, dzięki któremu poznaliśmy nowe słowo: „wykopki”. Rozwiązaliśmy większość ćwiczeń w zeszytach ćwiczeń, niewielka ich część została zadana nam do domu.


Zadanie domowe:
– dokończyć wszystkie ćwiczenia,
– nauczyć się piosenki oraz swoich kwestii na uroczystość Pasowania na ucznia.

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top