Klasa 1b, lekcja 08.04.2017

Klasa 1b, lekcja 08.04.2017

Klasa 1b, lekcja 08.04.2017

Możliwość komentowania Klasa 1b, lekcja 08.04.2017 została wyłączona

Ostatnie nasze zajęcia to kolejna powtórka z przerobionego materiału. Tym razem jego zakres obejmował: rodzaje zdań, pisownia wielką literą, rzeczownik, czasownik, przymiotnik. W czasie lekcji rozwiązywaliśmy zadania obejmujące ostatnio przerobiony materiał. Pracowaliśmy na zdaniach, których przykłady sami podawaliśmy w czasie zajęć. Na pierwszych zajęciach po świętach odbędzie się mały test z wiedzy 🙂

Po przerwie, która była trochę wcześniej odbyły się rekolekcje. 

W naszej szkole ogłoszony został szkolny konkurs ortograficzny. Co tydzień Pani będzie podawała nam wykaz kilku słów i/lub zdań, których pisownię powinniśmy ćwiczyć w domu. Co 3-4 tygodnie będzie organizowany w klasie konkurs ortograficzny, którego zakres będzie obejmował słownictwo wcześniej przez naszą Panią podane. Około m-ca czerwca 3 osoby, które będą miały najlepszy wynik z wszystkich konkursów w klasie przejdą do rozgrywek z innymi uczniami szkoły. Nasz pierwszy konkurs ortograficzny odbędzie się już na pierwszych zajęciach po przerwie świątecznej!!!!

Dyplom Czytelnika Miesiąca Marca 2017 otrzymały Hania S. i Wiktoria – wielkie gratulacje !!!!!

Na następnych zajęciach spotykamy się w dniu 29.04.2017.


Zadanie domowe:
– powtórzenie materiału: rodzaje zdań, pisownia wielką literą, rzeczownik, czasownik, przymiotnik.
– dokończenie zadania nr 7 i nr 8 z załącznika.

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top