Klasa 1B, lekcja 15.09.2018

Klasa 1B, lekcja 15.09.2018

Klasa 1B, lekcja 15.09.2018

Możliwość komentowania Klasa 1B, lekcja 15.09.2018 została wyłączona

 

Wiadomości z klasy 1b z 15.09.2018

Co prawda naszej pani jeszcze nie ma, ale my w szkole czujemy się już jak starzy bywalcy. Wiemy, co mamy zrobić, kiedy usłyszymy alarm przeciwpożarowy. Poszliśmy obejrzeć całą szkołę. Ostatnio poznaliśmy literki Tt i Oo. Wykonaliśmy ćwiczenia z tymi literkami. Słuchaliśmy opowiadania „Będę bezpieczny”, rozmawialiśmy o naszym bezpieczeństwie na drodze. Zaznajomiliśmy się z niektórymi znakami drogowymi. Wiemy już, że są 4 grupy znaków: zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne. Każda grupa ma specjalne kolory.


Zadanie domowe:

Pokolorować prawidłowo znaki drogowe oraz zrobić ćwiczenia (kserokopia).

 

Tu możesz wyszukać wszystkie interesujące Cię informacje dotyczące szkoły, uczniów, nauczycieli. Znaleźć dokumenty, rozporządzenia oraz uchwały zarządu szkoły

Social Media

Zapraszamy na nasz profil na Facebook-u. Polub nas, a będziesz na bieżąco ze wszystkimi informacjami.

Newsletter

Zapisz się już dziś i bądź na bieżąco z informacjami. Już nie zapomnisz o zajęciach, pracy domowej swojego dziecka...

Back to Top