Klasa 1B, lekcja 15.09.2018

Możliwość komentowania Klasa 1B, lekcja 15.09.2018 została wyłączona

Wiadomości z klasy 1b z 15.09.2018

Co prawda naszej pani jeszcze nie ma, ale my w szkole czujemy się już jak starzy bywalcy. Wiemy, co mamy zrobić, kiedy usłyszymy alarm przeciwpożarowy. Poszliśmy obejrzeć całą szkołę. Ostatnio poznaliśmy literki Tt i Oo. Wykonaliśmy ćwiczenia z tymi literkami. Słuchaliśmy opowiadania “Będę bezpieczny”, rozmawialiśmy o naszym bezpieczeństwie na drodze. Zaznajomiliśmy się z niektórymi znakami drogowymi. Wiemy już, że są 4 grupy znaków: zakazu, nakazu, ostrzegawcze i informacyjne. Każda grupa ma specjalne kolory.

Zadanie domowe:

Pokolorować prawidłowo znaki drogowe oraz zrobić ćwiczenia (kserokopia).